pkk
22 دی 1401 - 23:36

یاوه گوئی های وزیر صهیونیست درباره ایران و عادی سازی روابط

یک وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد که سیاست این رژیم علیه ایران، چشم انداز صلح بین کشورهای عربی و تل آویو را گسترش می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری آناتولی، «ران درمر» وزیر امور راهبردی و دیپلماسی عمومی رژیم صهیونیستی مدعی شد که سیاست تل آویو در قبال ایران، چشم انداز صلح بین کشورهای عربی و تل آویو را گسترش می‌دهد.

بر اساس این گزارش، وزیر صهیونیست در بیانیه‌ای که از سوی دفترش منتشر شد، گفت: ما هر کاری که می‌توانیم را انجام می‌دهیم تا مطمئن شویم رژیم تهران که آشکارا و فعالانه خواهان نابودی تنها دولت یهودی است، به این هدف دست پیدا نکند.

وی در ادامه یاوه گوئی هایش افزود: من فکر می‌کنم سیاست تل آویو در قبال ایران بخش مهمی از تلاش برای گسترش صلح است، زیرا معتقدم که این سیاست راه را برای رهبران عرب باز می‌کند تا زمانی که با هم با این دشمن مشترک روبرو می‌شویم، به سمت اتحاد آشکار با اسرائیل حرکت کنند.

«ران درمر» که از نزدیکان بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی است، اولین مقام ارشد صهیونیست است که از زمان تشکیل دولت فعلی این رژیم به آمریکا سفر می‌کند و امروز پنجشنبه در کنفرانسی به حمایت از رژیم صهیونیستی در شهر میامی ایالت فلوریدا شرکت کرد.

این در حالی است که رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کرده‌اند که نتانیاهو پرونده‌های ایران، توافق نامه‌های عادی سازی و روابط با آمریکا را به «درمر» واگذار کرده است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 973623