pkk
27 اسفند 1401 - 14:13

فعالیت بیش از ۱۲۰۰ داوطلب افتخاری هلال احمر خوزستان در طرح‌های نوروزی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: در طرح‌های نوروزی ۱۴۰۲، بیش از هزار و ۲۰۰ عضو جوان و نجاتگر فعالیت می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، وحید شعبانی، اظهار داشت: با هدف اجرای طرح ملی خدمات نوروزی، جوانان هلال احمر با شعار «جوانان؛ سفیران ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی» تا پایان روز 14 فروردین‌ماه 1402 در ورودی های شهرهای استان هستند.

وی با بیان اینکه 540 عضو جوان در این طرح مشارکت دارند، افزود: اعضای فعال و پویای جوانان استان در 19 پایگاه موقت نوروزی و 6 تیم سیار (سحاب)آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی در خوزستان خواهند بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان عنوان کرد: تیم های تخصصی حوادث ترافیکی نیز در پایگاه های ثابت و سیار مستقر و آماده امدادرسانی به حوادث هستند.

شعبانی با بیان اینکه پایگاه های ثابت و سیار به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی هستند، تصریح کرد: پایگاه ها در مبادی ورودی و خروجی شهرستان‌ها و نقاط حادثه‌خیز جا نمایی شده که در این طرح 674 امدادگر و نجاتگر با استفاده از خودروهای سبک و نیمه سنگین امدادی مشارکت دارند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان به مسافرین نوروزی توصیه کرد تمام نکات ایمنی را رعایت کرده و در صورت مواجهه با حوادث ترافیکی با شماره 112 ندای امداد تماس بگیرند.

انتهای پیام/735/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1098997